Zarejestruj kod promocyjny


Wybierz salon optyczny,

w którym dokonałeś zakupu


Numer telefonu
komórkowego


Pamiętaj! Rejestrując kod zawsze podawaj ten sam numer telefonu komórkowego, który jest Twoim identyfikatorem w programie.

Rejestracja w Programie Za-Kontaktowani


Jeżeli zarejestrowałeś już jakikolwiek kod promocyjny przez stronę Internetową www.za-kontaktowani.pl lub za pośrednictwem SMS skorzystaj z poniższego linku w celu wygenerowania hasła, które pozwoli Ci zalogować się do systemu i uzupełnić Twoje dane

wygeneruj hasło do systemu

Jeżeli jeszcze nie zarejestrowałeś żadnego kodu promocyjnego, a chciałbyś zarejestrować się w Programie Za-Kontaktowani wypełnij poniższy formularz przystąpienia.
Jeżeli chcesz zrezygnować z rejestracji naciśnij poniższy przycisk.

rezygnuję z rejestracji

Fomularz przystąpienia

Na jakie soczewki chcesz otrzymywać kupony promocyjne?

Jeśli nosisz soczewki toryczne i sferyczne zaznacz oba produkty

Air Optix® Aqua
Air Optix® Aqua Multifocal
Air Optix® for Astigmatism
Air Optix® Night&Day® Aqua

lub

DAILIES® AquaComfort Plus®
DAILIES® AquaComfort Plus® Toric
DAILIES® AquaComfort Plus® Multifocal
Air Optix® Colors
DAILIES® TOTAL1

Twój salon optyczny to:

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze póżn. zm.) informujemy, że administratorem danych osobowych jest Alcon Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), przy ulicy Marynarskiej 15. Przedmiotowe dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji Programu Za-Kontaktowani, zgodnie z regulaminem. Ich podanie jest dobrowolne. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez Alcon Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Marynarskiej 15,w celu realizacji działań informacyjnych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Alcon Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Marynarskiej 15 informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem Programu
Za-Kontaktowani.

Jeśli Twój Optyk pomógł Ci w rejestracji, podaj jego login (do Strefy Salonu).

* Pola wymagane