1
Soczewki kontaktowe nie są bezpieczne.
MIT!
 
Innowacyjne soczewki wysokiej jakości są dobrym rozwiązaniem dla każdego: nie tłuką się, nie łamią, nie parują i nie spadają.
2
Soczewki są odpowiednie dla osób uprawiających sporty.
PRAWDA!
Soczewki kontaktowe zwiększają pewność siebie osób uprawiających sport i poprawiają ich wyniki. Gwarantują swobodę ruchu, komfort i ostrość widzenia.
3
Soczewki kontaktowe są drogie.
MIT!
Roczny zapas soczewek kontaktowych do miesięcznego noszenia kosztuje w przybliżeniu tyle samo, co para dobrych okularów. Dzienny koszt soczewek jednodniowych to mniej więcej tyle, co koszt biletu tramwajowego albo puszki napoju.
4
Soczewki kontaktowe są odpowiednie również dla osób z małą wadą wzroku.
PRAWDA!
Niezależnie od stopnia wady wzroku, znajdziesz odpowiednie soczewki dla siebie. Soczewki kontaktowe to również świetne uzupełnienie tradycyjnej korekcji okularami.
5
Soczewki kontaktowe dostanę od razu po badaniu wzroku.
PRAWDA!
Odwiedź salon optyczny z gabinetem okulistycznym lub optometrycznym i umów się na badanie pod kątem dopasowania soczewek kontaktowych1. W cenie badania przygotowaliśmy specjalny „zestaw soczewek na start”2, w którym znajduje się miesięczny zapas soczewek AIR OPTIX® 3, płyn do ich pielęgnacji (OPTI-FREE® PureMoist®) oraz jednodniowe soczewki DAILIES® 3. Dodatkowo zestaw wyposażony jest w niezbędne instrukcje dotyczące użytkowania soczewek w książeczce z informacjami o noszeniu i wyborze soczewek.

1. O cenę badania zapytaj w salonie optycznym / gabinecie optycznym biorącym udział w promocji.

2. Wydawany po płatnym badaniu wzroku z dopasowaniem soczewek. W skład zestawu soczewek wchodzi: para soczewek miesięcznych z rodziny AIR OPTIX®, 5 par jednodniowych soczewek DAILIES®, płyn OPTI-FREE® PureMoist® 60 ml, krople nawilzajace do soczewek OPTI-FREE® PRO® 3 ml, kod uprawniający do jednokrotnego zakupu z 50% rabatem zestawu dwóch opakowań 3-szt. soczewek z rodziny AIR OPTIX® z dwiema butelkami płynu OPTI-FREE® PureMoist® 300 ml lub jednego opakowania 6-szt. soczewek z rodziny AIR OPTIX® z dwiema butelkami płynu OPTI-FREE® PureMoist® 300 ml lub dwóch opakowań 30-szt. soczewek z rodziny DAILIES®

3. Rodzina soczewek AIR OPTIX® obejmuje nastepujace produkty: AIR OPTIX® plus HydraGlyde®, AIR OPTIX® AQUA, AIR OPTIX® NIGHT&DAY® AQUA, AIR OPTIX® for ASTIGMATISM, AIR OPTIX® AQUA MULTIFOCAL. Rodzina soczewek DAILIES® obejmuje nastepujace produkty: DAILIES® AquaComfort Plus, DAILIES® AquaComfort Plus Toric, DAILIES® AquaComfort Plus Multifocal, DAILIES TOTAL1®

Regulamin akcji promocyjnej dostępny na stronie www.za-kontaktowani.pl

zaczekaj jeszcze chwilę...!

Rejestruj kody z opakowań i odbieraj pieniądze na kartę Za-Kontaktowani, a także darmowe pary
lub opakowania soczewek!

Sprawdź jakie to proste. Szczegóły w regulaminie.

Sprawdź, co możesz zyskać