Rejestracja w programie
Za-Kontaktowani

Formularz przystąpienia do Programu

Na jakie soczewki chcesz otrzymywać kupony promocyjne?

Jeśli nosisz soczewki toryczne i sferyczne zaznacz oba produkty

AIR OPTIX® plus HydraGlyde®
AIR OPTIX® Colors
AIR OPTIX® Aqua Multifocal
AIR OPTIX® for Astigmatism
AIR OPTIX® Night&Day® Aqua
DAILIES® AquaComfort Plus®
DAILIES® AquaComfort Plus® Toric
DAILIES® AquaComfort Plus® Multifocal
DAILIES TOTAL1®
DAILIES TOTAL1® Multifocal

Twój salon optyczny / gabinet optyczny to *:

Administratorem podanych danych osobowych jest Alcon Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), przy ulicy Marynarskiej 15 (dalej: Alcon). Podane dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji i obsługi Programu „Za-Kontaktowani dla Konsumentów” na zasadach określonych w Regulaminie Programu „Za-Kontaktowani dla Konsumentów” oraz Polityce Prywatności Programu Zakontaktowani, w tym w szczególności w celu utworzenia Pana/Pani konta w Programie, w celach marketingowych oraz przesyłania przez Alcon informacji o promocjach dotyczących produktów Alcon. Zebrane dane będą przetwarzane przez okres trwania Programu lub do czasu wycofania zgody na przetwarzanie danych, na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą oraz w ramach prawnie uzasadnionych celów realizowanych przez Alcon, szczegółowo opisanych w Polityce Prywatności Programu Zakontaktowani dostępnej na stronie programu.

Dane mogą być udostępnione na rzecz podmiotów uprawnionych na podstawie przepisów prawa oraz świadczących usługi na rzecz Alcon. Osobie, której dane dotyczą przysługuje w dowolnym momencie prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz żądania ich przeniesienia. W przypadku pytań dotyczących powyższych praw lub chęci ich wykonania prosimy o skontaktowanie się z Alcon pisząc na adres ochrona.danych-alcon@alcon.com. Poza prawami wskazanymi powyżej osobie, której dane dotyczą przysługuje także prawo do wniesienia skargi do właściwego organu ochrony danych.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w Programie.

Niniejszym wyrażam zgodę na:
Przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji i obsługi Programu „Za-kontaktowani dla Konsumentów” na zasadach określonych w Regulaminie Programu „Za-kontaktowani dla Konsumentów oraz Polityce Prywatności Za-kontaktowani, w tym w celach marketingowych Alcon.
Kontaktowanie się ze mnę przez telefon / drogą elektroniczną na podany adres email dla celów marketingu bezpośredniego
Dostarczanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych pochodzących od podmiotów współpracujących z Alcon.

zaczekaj jeszcze chwilę...!

Rejestruj kody z opakowań i odbieraj pieniądze na kartę Za-Kontaktowani, a także darmowe pary
lub opakowania soczewek!

Sprawdź jakie to proste. Szczegóły w regulaminie.

Sprawdź, co możesz zyskać